18.10.2020 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

18.10.2020 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2020-10-17 ogłoszenia 0

PAMIĘTAJMY o maseczkach i zachowaniu odstępu 1,5 m
na każdej Mszy Św.

Przeżywamy dzisiaj XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ jako Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny, czas szczególnej modlitwy za misje. Oto ja, poślij mnie”(Iz 6, 8). to tytuł papieskiego orędzia na 94 Światowy Dzień Misyjny.

W październiku – miesiącu różańcowym zapraszamy wszystkich na nabożeństwo różańcowe codziennie oprócz środy na godz. 17.30
Różaniec prowadzą:
w poniedziałki – Róże Różańcowe, we wtorki – Akcja Katolicka , w czwartki – Rodzina Radia Maryja, w piątki – Legion Maryi, w soboty – Neokatechumenat i w niedziele O. Redemptoryści.
Różaniec dla dzieci
w poniedziałek i środę o godz. 17.00.

 1. ŚRODA 21 października
  Nieustanna Nowenna do MBNP o godz. 8.00 i 17.30. W tym tygodniu tematem rozważań będzie:”Pozostańcie wierni doświadczeniu pokoleń”– z nauczania Św. Jana Pawła II.

 2. We wtorki i czwartki o godz. 18:30, w naszej parafii głoszone są KATECHEZY ZWIASTOWANIA DLA DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY

 3. W przyszłą niedzielę 25 października o godz. 14.00 Msza Św. ze Wspólnotą Żywego Różańca, a po niej zmiana tajemnic różańcowych

 4. Kancelaria parafialna czynna tylko na telefon: 662 652 001

 5. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  -w poniedziałek 19 października –Dzień patrona „Solidarności”- Bł. Jerzego Popiełuszki, prezbitera i męczennika. To Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych.
  – we wtorek 20 października – wsp. Św. Jana Kantego, prezbitera
  – w czwartek 22 października- wsp. Św. Jana Pawła II, papieża

 6. W tyle kościoła wyłożone są kartki na wypominki, na które należy czytelnie wpisać imiona i nazwiska Waszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie w czasie nabożeństw wypominkowych. Można je składać po mszach św. Bóg zapłać za ofiary na kościół, składane przy tej okazji.

 7. Dziękujemy za wszystkie ofiary na utrzymanie parafii i kościoła. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!