4.10.2020 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

4.10.2020 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2020-10-03 ogłoszenia 0

PAMIĘTAJMY o maseczkach i zachowaniu odstępu 1,5 m
na każdej Mszy Św.

Przeżywamy dzisiaj XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ w ciągu roku liturgicznego

Dzisiaj jest dzień imienin papieża Franciszka. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

W październiku – miesiącu różańcowym zapraszamy wszystkich na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30, codziennie oprócz środy.
Różaniec dla dzieci
w poniedziałek i środę o godz. 17.00.

 1. PONIEDZIAŁEK 5 października
  – wsp. Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

 2. ŚRODA 7 października
  wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  W tym dniu zapraszamy na uroczystą Mszę Św. z aktem zawierzenia Królowej Różańca Św. na godz. 11.00, a po niej spotkanie dla Róż Różańcowych.
  Nieustanna Nowenna do MBNP o godz. 8.00 i 17.30.W tym tygodniu tematem rozważań będzie:Chrońmy małżeństwa i rodziny przed grzechem” z nauczania Św. Jana Pawła II, do którego wracamy w roku 100- lecia jego urodzin.

 3. NIEDZIELA 11 października
  – będziemy obchodzić XX Dzień Papieski pod hałem:  „Totus Tuus” (Cały Twój)
  We wszystkich kościołach, również w naszym będzie przeprowadzana zbiórka do puszek na rzecz programu stypendialnego prowadzonego przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

 4. We wtorek 6 października o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci, które będą przyjmowały I Komunię Św.

 5. Młodzież z I klas liceum oraz starszych, którzy chcą przystąpić do sakramentu Bierzmowania będzie przygotowywał O. Proboszcz.
  Zapisy
  odbywają się do 15 października, tylko w kancelarii parafialnej.

 6. We wtorki i czwartki o godz. 18:30, w naszej parafii głoszone są katechezy neokatechumenalne. Zapraszamy młodszych i starszych, małżonków i samotnych – wszystkich, którzy są w kryzysie lub mają wątpliwości dotyczące wiary czy sensu życia albo chcą umocnić się słuchaniem Dobrej Nowiny , że Bóg kocha każdego z nas za darmo.

 7. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w Kręgu Biblijnym, który spotyka się w każdy piątek po Mszy wieczornej.

 8. Gorąco zachęcamy panów do modlitwy w Różach Różańcowych Mężczyzn. Zgłoszenia przyjmuje o. Proboszcz po mszach św.

 9. W tyle kościoła wyłożone są kartki na wypominki, na które należy czytelnie wpisać imiona i nazwiska Waszych bliskich zmarłych, za których będziemy się modlić w listopadzie w czasie nabożeństw wypominkowych. Można je składać po mszach św. i w kancelarii parafialnej.
  Bóg zapłać za ofiary na kościół, składane przy tej okazji.

 10. Dziękujemy za wszystkie ofiary na utrzymanie parafii i kościoła. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!